”Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,

lub gdy opowiadasz mi bajeczki.

Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz

i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.

Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,

po prostu kocham Cię ogromnie!”

Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas...

Dnia 30 stycznia 2018r zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Sala gimnastyczna zapełniła się ludźmi, którzy zaraz po rodzicach są dla nas najważniejsi na świecie!! Dzieci przygotowały dla Babć oraz Dziadków wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentowane umiejętności swoich "skarbów”. Na koniec uroczystości przedszkolaki wręczyły własnoręczne wykonane prezenty. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Drogie Babcie, kochani Dziadkowie! Jeszcze raz, życzymy Wam dużo zdrowia, energii i dalszego rozpieszczania swoich wnucząt.