Piątek, 2020-04-03

Imieniny: Pankracego, Renaty

Bal karnawałowy w przedszkolu

Dnia 08.02. 2019r. w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W tym dniu dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, piratów, skrzatów, rycerzy, czy policjantów. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach prowadzonych przez Pana Krzysia -nauczyciela rytmiki z naszego przedszkola. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.