Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Dzień Dziecka w naszej szkole

Czerwcowy Festyn Dziecięcy.

11 czerwca w naszej szkole odbył się Czerwcowy Festyn Dziecięcy połączony z obchodami Dnia Dziecka.  Zaraz po uroczystym otwarciu festynu przez Panią Dyrektor, rozpoczęły się zabawy na placu przed szkołą. Wspólnie bawiły się przedszkolaki, uczniowie szkoły, rodzice z dziećmi  oraz nauczyciele. Dla dzieci przygotowano liczne atrakcje takie jak wspólne tańce, przeciąganie liny, wyścigi na dmuchanych parówkach,  bańki mydlane, dmuchany zamek. Uczniowie ze starszych klas brali udział w rozgrywkach i konkursach sportowych na boisku szkolnym. Najlepszym sposobem na upały okazała się wojna na balony wypełnione wodą oraz  zimne lody ufundowane przez jednego z rodziców. Oprawą muzyczną i prowadzeniem zabaw zajęli się panowie z „Pracowni Jaszczur i przyjaciele”. Na zakończenie imprezy, ku uciesze wszystkich dzieci,  oddano cukierkową salwę  z wyrzutni .