Sobota, 2020-02-22

Imieniny: Małgorzaty, Marty

Poznajemy zawody.

W piątek  15 listopada  mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu panią Anetę, wykonującą zawód fryzjera.

Było to kolejne spotkanie z cyklu poznajemy różne zawody.  Pani fryzjerka opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała swoje narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowała atrybuty fryzjera:  pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę, karbownicę i wiele innych.  Następnie wykonała wymyślne fryzury chętnym dzieciom. Największym zainteresowaniem wśród chłopców cieszył się tzw. „irokez”, natomiast wśród dziewczynek zapanowało istne szaleństwo: warkocze, koki. Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie chodził do fryzjera. Serdecznie dziękujemy Pani Anecie za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.