VIII Gminny Festiwal Kultury Dziecięcej

Dzieci z oddziału przedszkolnego  naszej szkoły braly udział w VIII  Gminnym Festiwalu Kultury Dziecięcej „Wspaniałe Przedszkolaki”, który odbył się w niedzielę, 27 września w Publicznej Szkole Podstawowej w Zgłobicach.

W festiwalu udział wzięło 14 zespołów przedszkolnych. Miały one za zadanie wykonać przedstawienie artystyczne, które oceniało jury. Nasze dzieci pod opieką p. Jadwigi Czerwony zaprezentowały piękny i rytmiczny taniec z pomponami. Wszystkie dzieci zaprezentowały wysoki poziom artystyczny, jury w składzie: zastępcy wójta Elżbieta Chrząszcz oraz Sławomir Wojtasik, proboszcz ks. Andrzej Mikulski oraz sołtys Józef Jamróg  przyznało wszystkim pierwsze miejsca. W nagrodę dzieciaki otrzymały książki oraz pamiątkowe dyplomy. Następnie organizatorzy zaprosili najmłodszych na poczęstunek a także dodatkowe atrakcje.