„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś!”

W dniu 26 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.  Tego dnia przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami.  Dzieci opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia". Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Na koniec przyjęcia zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pod hasłem: „Mój przyjaciel Miś”. Po wręczeniu dyplomów oraz upominków odbył się pożegnalny taniec do misiowej piosenki „Jadą, jadą misie…” oraz pamiątkowe zdjęcia.