Gminny Dzień Dziecka – połączony z Targami Urody z okazji Dnia Matki

31 maja 2019 roku

Gminny Dzień Dziecka – połączony z Targami Urody z okazji Dnia Matki

Dzięki zaangażowaniu władz samorządowych Gminy Tarnów, Dzień Dziecka w 2019 roku był wyjątkowo atrakcyjny, a przede wszystkim pełen uśmiechów. Zarówno dzieci, jak i mamy z całej Gminy Tarnów spotkały się w budynku Hali Widowiskowo – Sportowej w Koszycach Wielkich. Największą atrakcją cieszył się koncert Roksany Węgiel – prawdziwej gwiazdy nastolatek, która chętnie po koncercie podpisywała autografy. Równie ciepło przez publiczność został przyjęty mini koncert dziecięcych przebojów Elizy Gąsiorowskiej. A dzięki licznym atrakcjom, takim jak:

• przejażdżki na kucykach;
  • super zdjęcia w foto budce;
  • czaderskie tatuaże;
  • zabawy na dmuchanych zamkach i Eurobundee;
  • przepyszne przekąski i niezliczone niespodzianki,

a także „Strefie Piękna” dla mam, było to niezapomniane wielopokoleniowe spotkanie z dodatkowym prezentem w postaci pięknej, słonecznej pogody. Liczna reprezentacja dzieci klas IV oraz V bawiła się     z entuzjazmem, a przede wszystkim szerokim  uśmiechem. Wychowawcy T. Kozaczka oraz J. Burzawa pragną złożyć najserdeczniejsze podziękowania licznym mamom, które w tym dniu zechciały pełnić opiekę nad naszymi pełnymi temperamentu uczniami.

Dziękujemy !!!