Poniedziałek, 2019-11-11

Imieniny: Bartłomieja, Gertrudy

,,NASZYM KOCHANYM MAMOM”!!!!!

27 maja w  naszej Szkole odbyła się  uroczystość z okazji Dnia Matki. Na zaproszenie swych pociech  przybyli do szkoły niezwykli goście – Mamy, dla których dzieci przygotowały z serca płynące życzenia oraz przedstawienia. Pani Dyrektor Dorota Puciłowska powitała zebranych gości i złożyła im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Mamom poprzez występy artystyczne. Uczniowie kl. I i III wystąpili w przedstawieniu pt. ,,Jaś  i Małgosia”. Klasa II przedstawiła wiersze i skecze humorystyczne. Całość uroczystości przeplatana  był piosenkami. Po wspaniałych występach wszyscy uczniowie wręczyli Mamom prezenty  z okazji ich święta. Mamy były zachwycone popisami dzieci, na ich twarzach malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech. Nad całością części artystycznej czuwały nauczycielki kl. I – III: Iwona Kargól, Barbara Dymon, Maria Kudrańska. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegała w miłej, ciepłej atmosferze. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała  zabawa i niecodzienna  atmosfera  zostaną  na długo w pamięci wszystkich uczestników.