X edycja Małopolskiego Konkursu ,,Odblaskowa Szkoła”

We wrześniu bieżącego roku szkolnego...

We wrześniu bieżącego roku szkolnego Zespół Szkolno - Przedszkolny w Porębie Radlnej przystąpił do udziału w X edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”. Udział w akcji daje możliwość wykazania, że szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, zwłaszcza w drodze do i ze szkoły. Ponadto celem akcji jest zwrócenie uwagi pedagogów, rodziców i opiekunów na konieczność kontrolowania ustawowego obowiązku korzystania przez dzieci  z elementów odblaskowych i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym.

W ramach konkursu w naszej szkole realizowanych będzie wiele przedsięwzięć, w których wezmą udział nie tylko uczniowie wraz z nauczycielami, ale i rodzice. O przystąpieniu do Konkursu została powiadomiona cała społeczność szkolna oraz rodzice w formie  zamieszczonej tablicy na korytarzu szkolnym.