Środa, 2019-12-11

Imieniny: Biny, Damazego

"Odblaskowa szkoła"

Makieta ,,Rondo” wykonana przez uczniów klas I –III
w ramach Konkursu ,, Odblaskowa Szkoła”.

W ramach Konkursu ,,Odblaskowa Szkoła” uczniowie z  klas I –III  wykonywali  z różnych materiałów ekologicznych (tektury, papieru i drewna) makietę  - ,,Rondo”. Do wspólnej  klasowej pracy włączyli się też rodzice, którzy pomagali  wykonać różne elementy: domy, samochody, drzewa. Następnie uczniowie umieścili je wg zasad ruchu drogowego na makiecie. Znalazły się tam również przejścia dla pieszych, sygnalizatory świetlne, ścieżki rowerowe, drogi jednokierunkowe. Prace poszczególnych klas zostały wystawione na korytarzu szkolnym. Mogli ją oglądać rodzice jak i goście przybywający do naszej szkoły. Po wytężonym wysiłku, uczniowie wspólnie bawili się na makiecie. Zabawa dla  nich była fantastyczna!