Środa, 2019-12-11

Imieniny: Biny, Damazego

Oddaliśmy używane telefony komórkowe..

Kolejne działanie ekologiczne w naszej szkole zakończyło się sukcesem!

W ramach Sprzątania Świata 2019 uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji pod hasłem: ”Oddaj używany telefon komórkowy - pomagając innym , pomagasz szkole”. Używanego sprzętu pozbywali się uczniowie, przedszkolaki, także nauczyciele. Zebraliśmy aż 13,5 kg niepotrzebnych komórek! Telefony te będą naprawiane lub trafią do recyklingu. Korzyść  z akcji jest dwojaka; porządek w domu i ugruntowanie nawyków ekologicznych u młodego pokolenia. Dzieci zapamiętają, że zużytego sprzętu elektronicznego nie należy wrzucać do kosza na śmieci. Przyczyniamy się tym samym do uczynienia naszej planety czystą i bezpieczną! Dodatkowo możemy wygrać nagrody dla naszej szkoły a każdy kto zaangażował się w naszą akcję otrzyma dyplom i drobny upominek. Ta pożyteczna akcja wymagała również wsparcia rodziców, za co serdecznie dziękujemy.