W Świątecznym nastroju.

W ostatni piątek przed świętami Bożego Narodzenia w szkole pachniało choinką i pierniczkami.

W klasach odbywały się spotkania wigilijne - stoły pokryte białym obrusem i przystrojone ozdobami wykonanymi przez dzieci, szopki i przygotowane w domu łakocie. Był czas na obcowanie z Pismem Świętym, życzenia i przyjazne rozmowy. Następnie cała społeczność szkolna udała sie na salę gimnastyczną - tam miała miejsce prezentacja zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych. Można było uzyskać odpowiedzi na wiele pytań, między innymi skąd do Polski przywędrowała choinka, dlaczego pod obrusem umieszcza się sianko, kto pierwszy zbudował szopkę... Nie zabrakło wspólnego kolędowania. Jak co roku w stołówce szkolnej serwowano barszczyk z uszkami i słodkości. No i wreszcie padły słowa: do zobaczenia w 2020 roku!