Spotkanie z policjantem

13.10.2015r. dzieci klas I-III wraz z przedszkolakami z naszej szkoły wzięły udział w zajęciach profilaktycznych w ramach akcji "Odblaskowa szkoła". Spotkanie przeprowadził przedstawiciel  straży gminnej- Pan Marian Marszałek. Komendant Straży Miejskiej omówił z dziećmi podstawowe zasady poruszania się w ruchu drogowym, a w szczególności zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły. Zwrócił uwagę dzieci na konieczność posiadania elementów odblaskowych, przypomniał o korzyściach wynikających z noszenia takich elementów przy ubraniu bądź tornistrze. Pochwalił także wszystkich uczniów za wiedzę i widoczne na ubraniach elementy odblaskowe. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań. Wszyscy uczniowie wykazali  ogromne zainteresowanie spotkaniem podczas którego nabyli cenną wiedzę. Dziękujemy!