Kontakt

Zespół Szkolno Przedszkolny  w Porębie Radlnej

Poręba Radlna 119

33-112 Tarnowiec

Kalendarium

Środa, 2019-12-11

Imieniny: Biny, Damazego
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

XII Gminny Festiwal Kultury Przedszkolnej

2019-10-06
Powiększ zdjęcie

Dnia 22 września przy Szkole Podstawowej w Zgłobicach odbył się XII Gminny Festiwal Kultury Przedszkolnej. W konkursie udział wzięły  dzieci 5-6 letnie z publicznych i niepublicznych przedszkoli z terenu Gminy Tarnów. Nasze przedszkole reprezentowało czworo dzieci. Nadia, Zosia, Karinka i Krzysiu w barwnych strojach zaprezentowali taniec z pomponami do piosenki „Played A Life”. W pełni zasłużone nagrody otrzymały wszystkie placówki przedszkolne. Konkurs przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze.

Czytaj więcej o: XII Gminny Festiwal Kultury Przedszkolnej

Sprzątanie świata

2019-10-06
Powiększ zdjęcie

Wrzesień jest  miesiącem, w którym w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. W tym roku również nasze przedszkolaki zaopatrzone w rękawice i worki  zaangażowały się w tę akcję.  Dzieci pomagały w sprzątaniu okolic szkoły oraz boiska szkolnego.  Wszystkie zapełnione worki włożyły do kosza. Dzięki temu wokół przedszkola  zrobiło się czysto i przyjemnie.

Czytaj więcej o: Sprzątanie świata

Dzień Sportu

2019-10-06
Powiększ zdjęcie
Dnia 25 września  dzieci wzięły  udział w  Europejskim Tygodniu Sportu. Przedszkolaki  w formie zabawy ćwiczyły sprawność ogólną, szybkość, dokładność, koordynację wzrokowo – ruchową, a także uczyły się zdrowej rywalizacji, przestrzegania zasad fair – play oraz radzenia sobie z porażkami.
Zakończeniem tego dnia było rozdanie dla każdego uczestnika medalu „Zdrowego i Aktywnego Przedszkolaka”.
Czytaj więcej o: Dzień Sportu