Kontakt

Zespół Szkolno Przedszkolny  w Porębie Radlnej

Poręba Radlna 119

33-112 Tarnowiec

Kalendarium

Piątek, 2020-04-03

Imieniny: Pankracego, Renaty
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Zdalna świetlica

2020-03-26

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci!

Choć drzwi świetlicy są dziś zamknięte, chcemy razem z Wami spędzać czas. Dlatego zapraszamy do robienia wspólnych prac plastycznych, wykonywania zagadek i quizów, rozwiązywania rebusów, grania w gry planszowe oraz zabaw ruchowych przy muzyce.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, na której udostępniane będą ciekawe gry, zabawy, pomysły na prace i konkursy. Jeżeli zrobiliście ładną pracę plastyczną, wyślijcie ją do nas. Jeśli rozwiązaliście zagadkę lub wykonaliście coś kreatywnego z rodzicami lub rodzeństwem, napiszcie o tym. Czekamy z niecierpliwością.

Mamy równocześnie nadzieję, że szybko uda się nam wrócić do naszej kolorowej świetlicy, aby wspólnie bawić się, tańczyć i malować! Póki co życzymy dużo zdrowia, uśmiechu na twarzach i wiele cierpliwości.

Do zobaczenia wkrótce!

Czytaj więcej o: Zdalna świetlica

Profilaktyka logopedyczna

2020-03-26

Zdalna Biblioteka

2020-03-26

Witajcie w "Zdalnej bibliotece". Znajdziecie tu biuletyn "Witajcie w bibliotece ", a w nim informacje o: książkach wartych przeczytania, gdzie znaleźć lektury i inne książki on-line, ciekawostki o książkach, zabawy i konkursy. Zachęcam do codziennej lektury.

Czytaj więcej o: Zdalna Biblioteka