Kontakt

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Porębie Radlnej

Poręba Radlna 119

33-112 Tarnowiec

Kalendarium

Środa, 2019-08-21

Imieniny: Franciszka, Kazimiery
Jesteś tutaj: Start / UKS

UKS

Artykuły

Nasze sukcesy

2017-05-09
Powiększ zdjęcie

Dotychczasowe osiągnięcia uczniów SP w Porębie Radlnej w roku szkolnym 2016/17:

 

  • tenis stołowy indywidualny

 

szczebel gminny  Błonie

     chłopcy (startowało 32 uczniów)             

     5miejsce Król Wojciech               

dziewczęta ( startowało 23 uczennic)

     1 miejsce Zabawa Martyna

     4 miejsce Gębska Emilia

     5 miejsce Zaczkiewicz Anna

 

półfinał powiatowy (8 gmin) – Wielka Wieś

dziewczęta

     4 miejsce Gębska Emilia

     2 miejsce Zabawa Martyna

 

finał powiatowy (16 gmin) - Zakliczyn

     dziewczęta

     2 miejsce Zabawa Martyna

     13 miejsce Gębska Emilia

 

finał rejonowy (4 powiaty) – Zakliczyn

     4 miejsce Zabawa Martyna

 

Finał wojewódzki -Limanowa                                                      

13 miejsce dla Martyny Zabawy – Nalaeży zaznaczyć że to ogromny sukces dla naszej uczennicy w którym bralo udział 31 najlepszych uczennic z województwa.

 

Szczegółowe wyniki http://www.mos.limanowa.pl/pdf/kom/1617/woj-tenis-dz-ims2.pdf

 

  • Ø tenis stołowy drużynowy               

szczebel gminny Błonie       

    chłopcy

     2 miejsce  Król Wojciech,  Manijak Filip.

     dziewczęta

     1 miejsce Zabawa Martyna,Gębska Emilia

 

półfinał powiatowy (8gmin) - Wielka Wieś

    

     1 miejsce Zabawa Martyna,Gębska Emilia

 

finał powiatowy (16 gmin) - Zakliczyn

    

     1 miejsce Zabawa Martyna,Gębska Emilia

                                                                      

Finał rejonowy – SP nr 1 Tarnów

 

     1 miejsce Zabawa Martyna,Gębska Emilia

 

Finał wojewódzki -Limanowa       

     W zawodach brało udział 11 najlepszych szkół podstawowych z terenu województwa małopolskiego. 4 miejsce , które wywalczyły dziewczyny jest ogromnym sukcesem BRAWO.

     KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

M-ce Szkoła skład zespołu

1 ZSPiG Waksmund              Kamila Małysiak, Anna Cyrwus, Weronika Handzel

2 SP 153 Kraków                   Anna Kopacka, Emilia Skuba

3 SP 5 Nowy Targ                  Karolina Ścieszka, Natasza Korczak, Natalia Mensfeld

4 SP Poręba Radlna                         Emilia Gębska, Martyna Zabawa

5 SP Młynne                           Julia Domiter, Klaudia Giemzik, Wiktoria Matląg

6 SP Wilczyska                       Magdalena serafin, Aleksandra Zabielny, Julia Lięza

7\8 SP Golkowice                  Pałka Karolina, Guzik Aleksandra

SP Szczytniki                         Filipek Angelika, Gaj Miena

9\11 SP nr1 w Choczni           Szustak Oliwia, Curzydło Matylda, Guzdek Alicja

SP w Marcyporębie                Wiecheć Kamila, Grzywa Marcelina, Morek Anita

SP Olesno                               Grabarz Oliwia, Kmiecik Monika

 

Organizator

Małopolski SZS Kraków

ZPO- MOS PL LIMANOWA

P SZS Limanowa

Zawody pod honorowym patronatem

Marszałka woj.. Małopolskiego JACKA KRUPY

 

http://www.mos.limanowa.pl/pdf/kom/1617/kom-woj-tenis-druz-dz-ims.pdf

 

Należy  dodać iż oprócz tenisa stołowego nasi uczniowie osiągają niezłe wyniki w grach zespołowych pomimo że jesteśmy szkołą niewielką  i w rywalizacji gminnej jest 12 szkół podstawowych

 

  • halowa piłka nożna chłopców               szczebel gminny 3 miejsce

w składzie: Sus Jakub kl VI, Mirek Patryk kl VI, Czapkowicz Paweł kl V, Mirek Kacper      kl V, Kozyra Paweł kl IV, Manijak Filip kl IV.

 

  • mini piłka siatkowa chłopców           szczebel gminny 3 miejsce

w składzie: Sus Jakub kl VI, Mirek Patryk kl VI, Król Wojciech kl VI, Tatar Daniel kl VI Czapkowicz Paweł kl V, Mirek Kacper kl V,  Czapkowicz Radosław kl V, Kozyra Paweł     kl IV, Manijak Filip kl IV, Poręba Dominik kl IV, Żurek Jakub kl IV.

 

  • mini piłka ręczna chłopców               szczebel gminy 3 miejsce     

w składzie: Sus Jakub kl VI, Mirek Patryk kl VI, Król Wojciech kl VI, Tatar Daniel kl VI Czapkowicz Paweł kl V, Mirek Kacper kl V,  Czapkowicz Radosław kl V, Kozyra Paweł      kl IV, Poręba Dominik kl IV.

 

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - SZKOŁY PODSTAWOWE

23.03.2017 KOSZYCE WIELKIE

1M. SP WOLA RZĘDZIŃSKA II

2M. SP WOLA RZĘDZIŃSKA I

3M. SP PORĘBA RADLNA

4M. SP JODŁÓWKA-WAŁKI

5M. SP KOSZYCE MAŁE

6M. SP KOSZYCE WIELKIE

7M. SP TARNOWIEC

8M. SP ZBYLITOWSKA GÓRA

9M. SP ZGŁOBICE

 

  • mini piłka ręczna dziewcząt               szczebel gminny 3 miejsce   

w składzie: Seruś Karolina kl VI, Gębska Emilia kl VI, Hałun Natalia kl VI, Biga Aleksandra kl VI, Zabawa Martyna kl VI, Zaczkliewicz Anna kl VI, Jasnosz Nadia kl VI, Wzorek Joanna kl VI, Tyrka Amelia kl V, Lis Aleksandra kl V.

 

 PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT - SZKOŁY PODSTAWOWE

27.03.2017 KOSZYCE WIELKIE

1M. SP KOSZYCE WIELKIE

2M. SP WOLA RZĘDZIŃSKA I

3M. SP PORĘBA RADLNA

4M. SP TARNOWIEC

5M. SP WOLA RZĘDZIŃSKA II

6M. SP KOSZYCE MAŁE

7M. SP ZBYLITOWSKA GÓRA

8M. SP JODŁÓWKA WAŁKI

Więcej o: Nasze sukcesy