Kontakt

Zespół Szkolno Przedszkolny  w Porębie Radlnej

Poręba Radlna 119

33-112 Tarnowiec

Kalendarium

Czwartek, 2019-10-17

Imieniny: Antonii, Ignacego
Jesteś tutaj: Start / Przyjaciele szkoły

Przyjaciele szkoły

 

 Fundatorzy książek do biblioteki szkolnej

 

         1.      

Barwacz Grażyna

          2   

Bezak Iwona

  1. 3.      

Biga Karol

  1. 4.      

Biga Marian

  1. 5.      

Bogacz Nikola

  1. 6.      

Bryg Barbara

  1. 7.      

Bryg Marek

  1. 8.      

Choczyński Bolesław

  1. 9.      

Choczyński Mariusz

  1. 10.                        

Cygan Jacek

  1. 11.                        

Czapkowicz Beata

  1. 12.                        

Czermak Dominika

  1. 13.                        

Czerwony Jadwiga

  1. 14.                        

Czerwony Jerzy

  1. 15.                        

Dudek Jadwiga

  1. 16.                        

Florek Joanna

  1. 17.                        

Frysztak Beata

  1. 18.                        

Gawełczyk Agnieszka

  1. 19.                        

Gawełczyk Edyta

  1. 20.                        

Gądkiewicz Karolina

  1. 21.                        

Gębska Dorota

  1. 22.                        

Głąb Andrzej

  1. 23.                        

Głomb Filip

  1. 24.                        

Golec Laura

  1. 25.                        

Górski Paweł

  1. 26.                        

Graniczkowska Anna

  1. 27.                        

Graniczkowska Anna i Leszek

  1. 28.                        

Graniczkowski Szymon

  1. 29.                        

Hońdo Jakub

  1. 30.                        

Janus Mateusz

  1. 31.                        

Jaśkiewicz Weronika

  1. 32.                        

Jasnosz Bogumiła

  1. 33.                        

Jaśkiewicz Bożena

  1. 34.                        

Jaśkiewicz Grażyna

  1. 35.                        

Jurkiewicz Amelia

  1. 36.                        

Hońdo Jakub

  1. 37.                        

Janus Mateusz

  1. 38.                        

Jaśkiewicz Weronika

  1. 39.                        

Jasnosz Bogumiła

  1. 40.                        

Jaśkiewicz Bożena

  1. 41.                        

Jaśkiewicz Grażyna

  1. 42.                        

Jurkiewicz Amelia

  1. 43.                        

 Kamionka Monika

  1. 44.                        

Kantor Kazimierz

  1. 45.                        

Kądziołka Anna

  1. 46.                        

Kępa Kacper

  1. 47.                        

Kosiba Nikola

  1. 48.                        

Kozioł Michał

  1. 49.                        

Kozyra Ernest

  1. 50.                        

Kozyra Paweł

  1. 51.                        

Kras Urszula

  1. 52.                        

Król Anna

  1. 53.                        

Kubicz Paweł

  1. 54.                        

Kuboń Sylwia

  1. 55.                        

Kuboń Tomasz

  1. 56.                        

Kuczera Antoni

  1. 57.                        

Kudrańska Maria

  1. 58.                        

Kukla Krystyna

  1. 59.                        

Kukla Wojciech

  1. 60.                        

Kumor Beata

  1. 61.                        

Kusion Jolanta

  1. 62.                        

Łuczyńska Mariola i Krzysztof

  1. 63.                        

Madej Dorota

  1. 64.                        

Manijak Leszek

  1. 65.                        

Manijak Marta

  1. 66.                        

Marczewska Aneta

  1. 67.                        

Markiewicz Jacek

  1. 68.                        

Marszałkiewicz Ewa i Paweł

  1. 69.                        

Miciorek Jarosław

  1. 70.                        

Miecznik Renata

  1. 71.                        

Mikrut Zuzanna

  1. 72.                        

Mirek Paweł

  1. 73.                        

Mucharski Zygmunt

  1. 74.                        

Mytnik Małgorzata

  1. 75.                        

Niemiec Małgorzata

  1. 76.                        

Noga Ewelina

  1. 77.                        

Oleksyk Renata

  1. 78.                        

Partyńska Agnieszka

  1. 79.                        

Pieczka Janusz

  1. 80.                        

Pióro Aneta

  1. 81.                        

Piska Józefa

  1. 82.                        

Polek Joanna

  1. 83.                        

Polek Mateusz

  1. 84.                        

Puciłowska Dorota

  1. 85.                        

Puciłowski Jan

  1. 86.                        

Racibor Anna

  1. 87.                        

Racibor Sławomir

  1. 88.                        

Radowski Norbert

  1. 89.                        

Sajdak Katarzyna

  1. 90.                        

Seruś Magdalena

  1. 91.                        

Seruś Michał

  1. 92.                        

Sierosławski Filip

  1. 93.                        

Sikora Norbert

  1. 94.                        

Sikora Norbert

  1. 95.                        

Sitka Jerzy

  1. 96.                        

Skórka Małgorzata

  1. 97.                        

Smalarz Irena

  1. 98.                        

Sowa Paulina

  1. 99.                        

Sowczak Kazimiera

  1. 100.                   

Stańczyk Mikołaj

  1. 101.                   

Stefańska Nina

  1. 102.                   

Sułowska Julia

  1. 103.                   

Szarowicz Andżelika

  1. 104.                   

Szarowicz Dawid

  1. 105.                   

Szarowicz Renata

  1. 106.                   

Szczerba Marek

  1. 107.                   

Światek Katarzyna

  1. 108.                   

Światek Krzysztof

  1. 109.                   

Tyrka Aleksandra

  1. 110.                   

Tyrka Karolina

  1. 111.                   

Tyrka Paweł

  1. 112.                   

Więcław Błażej

  1. 113.                   

Więcław Marcel

  1. 114.                   

Wójcik Jagoda

  1. 115.                   

Wójcik Katarzyna

  1. 116.                   

Wójcik Katarzyna i Andrzej

  1. 117.                   

Wzorek Marzena

  1. 118.                   

Wzorek Monika

  1. 119.                   

Wzorek Piotr

  1. 120.                   

Zabawa Aleksandra

  1. 121.                   

Zabawa Joanna

  1. 122.                   

Zaczkiewicz Adrian

  1. 123.                   

Zając Natalia

  1. 124.                   

Zalewska Paulina

  1. 125.                   

Zielińska Maria

  1. 126.                   

Ziewacz Mikołaj

  1. 127.                   

Żurek Karolina