Poniedziałek, 2019-11-11

Jesteś tutaj: Start / Projekty

Piękna Nasza Polska Cała

2019-10-14

Piękna Nasza Polska Cała to Międzynarodowy Projekt Edukacyjny, którego celem jest kształcenie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie ich na piękno, folklor i tradycje Polski. Podjęciem tych działań budzimy u naszych najmłodszych poczucie tożsamości narodowej i regionalnej oraz dumę z bycia Polakiem.

Więcej o: Piękna Nasza Polska Cała

Nasz Region, Nasza Tradycja – Nasze Dziedzictwo

2019-10-14

Nasz Region, Nasza Tradycja – Nasze Dziedzictwo w ramach tego projektu nasza szkolna biblioteka otrzymała wydaną przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie publikację „Podania i legendy regionu tarnowskiego”, które ma na celu rozwój instytucji kultury oraz udostępnianie dziedzictwa kulturowego.

Więcej o: Nasz Region, Nasza Tradycja – Nasze Dziedzictwo

Z książką na start

2019-10-14

Z książką na start – projekt ten jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Każdy przedszkolak, który przyjdzie z rodzicem do biblioteki biorącej udział w projekcie otrzyma książkę oraz Kartę Małego Czytelnika. Za wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany dyplomem.

Więcej o: Z książką na start

Zdrowo i sportowo

2019-10-14

Zdrowo i sportowo to projekt edukacji i aktywizacji ruchowej dzieci przedszkolnych i szkoły podstawowej, w którym nasza placówka bierze aktywny udział. Głównym założeniem projektu jest pokazanie jak przyjemne jest uprawianie sportu oraz wszelkiej aktywności ruchowej.

Więcej o: Zdrowo i sportowo

„ADOPTUJ SZKOŁĘ”

2019-09-26

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w programie "Adoptuj szkołę", który jest realizowany w ramach współpracy z Fundacją Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio.

Więcej o: „ADOPTUJ SZKOŁĘ”

Zapraszamy do współpracy

2019-09-24

XIII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO PROJEKTU
„MIEĆ WYOBRAŻNIE MIŁOSIERDZIA”.

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w projekcie, który jest odpowiedzią na przesłanie Ojca Świętego Jana Pawła II apelującego, byśmy „dawali świadectwo miłosierdzia” i nieśli pomoc ludziom potrzebującym. Projekt ten jest kontynuacją, rozpoczętego w 2003 roku, wieloletniego działania wychowawczego zainicjowanego przez Zarząd Województwa Małopolskiego mającego na celu rozbudzenie w młodzieży zainteresowania postacią Małopolanina wszech czasów i jego nauką oraz zaszczepienia i utrwalenia wartości wychowawczych, które wynikają z nauczania i pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II.

Więcej o: Zapraszamy do współpracy