Środa, 2024-04-17

Imieniny: Anicety, Klary

Pierwsze dni w przedszkolu

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019
Dnia 03.09.2018r. odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019, połączona z otwarciem Przedszkola Publicznego w Porębie Radlnej. Tradycyjnie poprzedziła ją Msza Św. sprawowana w kościele parafialnym. Na wstępie Pani Dyrektor mgr Dorota Puciłowska serdecznie przywitała wszystkich uczniów, nauczycieli i przybyłych rodziców. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do najmłodszych dzieci, którzy po raz pierwszy przekroczyli w tym dniu progi naszej szkoły. Po części oficjalnej przedszkolaki i pierwszoklasiści wraz  z rodzicami zostali zaproszeni do zapoznania się z nowym otoczeniem przedszkola. Odbyły się zabawy adaptacyjne, integracyjne oraz rozmowy z rodzicami. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone słodkim poczęstunkiem ( ciasto, wata cukrowa).