Gminny Konkurs-Smażymy Pączki

Smażymy pączki prosto do rączki, lecz zanim je zjemy - pięknie udekorujemy

Tłusty Czwartek coraz bliżej, gminne Centrum Kultury i Bibliotek zaprasza do udziału w kolejnej zabawie. Proponujemy szybki kurs domowego smażenia pączków z nagrodami. Nie brakuje bowiem głosów, że domowe łakocie w Tłusty Czwartek smakują najlepiej :) Zasady są bardzo proste.

Trzeba oglądnąć film zamieszczony na stronie internetowej Gminy Tarnów, na którym powstają pyszne mini pączusie, fantazyjnie je udekorować, a zdjęcie przystrojonych smakołyków przesłać na adres kultura@gmina.tarnow.pl lub zamieść je w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku (prosimy o przesłanie jednego zdjęcia). Jest na to czas do Tłustego Czwartku, 11 lutego, do północy. Prosimy, aby w każdym zgłoszeniu podać imię i nazwisko oraz miejscowość.

Przypominamy, że każdy uczestnik zabawy ma możliwość tylko jednego zgłoszenia, a komisja konkursowa wyłoni zwycięzców i przyzna nagrody. Tym razem będą to 3 blendery kuchenne i zestawy pamiątkowych gadżetów gminy Tarnów. Zatem – do dzieła!