Czas na ferie.

Bezpieczne ferie zimowe…

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych w dniu 24.01.2019r. odbyło się spotkanie z policjantami z komisariatu Tarnów – Centrum : panem Dominikiem Burakiem i panem Piotrem Olearczykiem na  temat "Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych".
Policjanci przypomnieli  o różnych zagrożeniach czyhających na nich w trakcie ferii zimowych. Szczególnie skupili się na omówieniu z uczniami zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegali  przed ślizganiem się na skutych lodem rzekach i stawach oraz ostrzegali przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic i rzek. Dzieci z niezwykłą uwagą i zainteresowaniem wysłuchały   informacji  przekazywanych przez policjantów, zadawały mnóstwo pytań i opowiadały o swoich przygodach bawiąc się na śniegu. Przeprowadzone spotkanie zakończono dyskusją z uczniami. Wszystkim wychowankom życzymy aby ferie zimowe upłynęły wesoło, zdrowo i bezpiecznie.