Młodzi ogrodnicy w akcji.

Czasy pandemii nie ograniczają działań naszej szkoły w zakresie ochrony przyrody. Zgodnie z tradycją włączyliśmy się do akcji „Sprzątanie świata”.

Działania nasze w tym roku przyjęły formę sadzenia krzewów – ukwiecania obejścia szkoły. Mamy na uwadze  względy estetyczne (piękne otoczenie), i ekologiczne (czyste powietrze dzięki dużej ilości roślin zielonych). Tak więc w czwartek uczniowie klas I-V przystąpili do pracy pod hasłem „Młodzi ogrodnicy w akcji”. Nabywali więc umiejętności, które mogą się im przydać w dorosłym życiu, ale przede wszystkim wzrosła ich  świadomość ekologiczna – czystość planety zależy od nas!
Chętnie przystępują do wszelkich akcji organizowanych rzez Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody.