Przyszłość to dziś - nie zapominamy o tym!

Pomimo trwającej pandemii, w naszej szkole realizowany jest projekt unijny "Przyszłość to dziś - Poręba Radlna" umożliwiający rozwój bazy dydaktycznej. Dzięki staraniom Pani Dyrektor, szkoła zyskała nowoczesne narzędzie edukacyjne m. in. w postaci Magicznej ściany 2.0. Jest to urządzenie pozwalające na łączenie nauki z zabawą, dzięki zestawowi aplikacji, quizów i gier edukacyjnych. Równocześnie, to nowoczesne narzędzie w atrakcyjny sposób zachęca dzieci do podjęcia wysiłku fizycznego i zabawyw grupie. To także ogromne centrum multimedialne z możliwością odtwarzania filmów, prezentacjii zdjęć lub korzystania z programów edukacyjnych. Magiczna ściana już zyskała sobie spore uznanie wśród przedszkolaków i uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. Czekamy na powrót starszych klas, aby wszyscy nasi uczniowie mogli skorzystać z tego wyjątkowego, interaktywnego urządzenia.