Zespół Szkolno Przedszkolny
w Porębie Radlnej
Poręba Radlna 119
33-112 Tarnowiec
Zespół Szkolno Przedszkolny
w Porębie Radlnej
Poręba Radlna 119
33-112 Tarnowiec
Piątek, 2024-03-29
Imieniny: Marka, Wiktoryny
Dotychczasowe osiągnięcia uczniów SP w Porębie Radlnej w roku szkolnym 2016/17:
szczebel gminny Błonie
chłopcy (startowało 32 uczniów)
5miejsce Król Wojciech
dziewczęta ( startowało 23 uczennic)
1 miejsce Zabawa Martyna
4 miejsce Gębska Emilia
5 miejsce Zaczkiewicz Anna
półfinał powiatowy (8 gmin) – Wielka Wieś
dziewczęta
4 miejsce Gębska Emilia
2 miejsce Zabawa Martyna
finał powiatowy (16 gmin) - Zakliczyn
dziewczęta
2 miejsce Zabawa Martyna
13 miejsce Gębska Emilia
finał rejonowy (4 powiaty) – Zakliczyn
4 miejsce Zabawa Martyna
Finał wojewódzki -Limanowa
13 miejsce dla Martyny Zabawy – Nalaeży zaznaczyć że to ogromny sukces dla naszej uczennicy w którym bralo udział 31 najlepszych uczennic z województwa.
Szczegółowe wyniki http://www.mos.limanowa.pl/pdf/kom/1617/woj-tenis-dz-ims2.pdf
szczebel gminny Błonie
chłopcy
2 miejsce Król Wojciech, Manijak Filip.
dziewczęta
1 miejsce Zabawa Martyna,Gębska Emilia
półfinał powiatowy (8gmin) - Wielka Wieś
1 miejsce Zabawa Martyna,Gębska Emilia
finał powiatowy (16 gmin) - Zakliczyn
1 miejsce Zabawa Martyna,Gębska Emilia
Finał rejonowy – SP nr 1 Tarnów
1 miejsce Zabawa Martyna,Gębska Emilia
Finał wojewódzki -Limanowa
W zawodach brało udział 11 najlepszych szkół podstawowych z terenu województwa małopolskiego. 4 miejsce , które wywalczyły dziewczyny jest ogromnym sukcesem BRAWO.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
M-ce Szkoła skład zespołu
1 ZSPiG Waksmund Kamila Małysiak, Anna Cyrwus, Weronika Handzel
2 SP 153 Kraków Anna Kopacka, Emilia Skuba
3 SP 5 Nowy Targ Karolina Ścieszka, Natasza Korczak, Natalia Mensfeld
4 SP Poręba Radlna Emilia Gębska, Martyna Zabawa
5 SP Młynne Julia Domiter, Klaudia Giemzik, Wiktoria Matląg
6 SP Wilczyska Magdalena serafin, Aleksandra Zabielny, Julia Lięza
7\8 SP Golkowice Pałka Karolina, Guzik Aleksandra
SP Szczytniki Filipek Angelika, Gaj Miena
9\11 SP nr1 w Choczni Szustak Oliwia, Curzydło Matylda, Guzdek Alicja
SP w Marcyporębie Wiecheć Kamila, Grzywa Marcelina, Morek Anita
SP Olesno Grabarz Oliwia, Kmiecik Monika
Organizator
Małopolski SZS Kraków
ZPO- MOS PL LIMANOWA
P SZS Limanowa
Zawody pod honorowym patronatem
Marszałka woj.. Małopolskiego JACKA KRUPY
http://www.mos.limanowa.pl/pdf/kom/1617/kom-woj-tenis-druz-dz-ims.pdf
Należy dodać iż oprócz tenisa stołowego nasi uczniowie osiągają niezłe wyniki w grach zespołowych pomimo że jesteśmy szkołą niewielką i w rywalizacji gminnej jest 12 szkół podstawowych
w składzie: Sus Jakub kl VI, Mirek Patryk kl VI, Czapkowicz Paweł kl V, Mirek Kacper kl V, Kozyra Paweł kl IV, Manijak Filip kl IV.
w składzie: Sus Jakub kl VI, Mirek Patryk kl VI, Król Wojciech kl VI, Tatar Daniel kl VI Czapkowicz Paweł kl V, Mirek Kacper kl V, Czapkowicz Radosław kl V, Kozyra Paweł kl IV, Manijak Filip kl IV, Poręba Dominik kl IV, Żurek Jakub kl IV.
w składzie: Sus Jakub kl VI, Mirek Patryk kl VI, Król Wojciech kl VI, Tatar Daniel kl VI Czapkowicz Paweł kl V, Mirek Kacper kl V, Czapkowicz Radosław kl V, Kozyra Paweł kl IV, Poręba Dominik kl IV.
PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - SZKOŁY PODSTAWOWE
23.03.2017 KOSZYCE WIELKIE
1M. SP WOLA RZĘDZIŃSKA II
2M. SP WOLA RZĘDZIŃSKA I
3M. SP PORĘBA RADLNA
4M. SP JODŁÓWKA-WAŁKI
5M. SP KOSZYCE MAŁE
6M. SP KOSZYCE WIELKIE
7M. SP TARNOWIEC
8M. SP ZBYLITOWSKA GÓRA
9M. SP ZGŁOBICE
w składzie: Seruś Karolina kl VI, Gębska Emilia kl VI, Hałun Natalia kl VI, Biga Aleksandra kl VI, Zabawa Martyna kl VI, Zaczkliewicz Anna kl VI, Jasnosz Nadia kl VI, Wzorek Joanna kl VI, Tyrka Amelia kl V, Lis Aleksandra kl V.
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT - SZKOŁY PODSTAWOWE
27.03.2017 KOSZYCE WIELKIE
1M. SP KOSZYCE WIELKIE
2M. SP WOLA RZĘDZIŃSKA I
3M. SP PORĘBA RADLNA
4M. SP TARNOWIEC
5M. SP WOLA RZĘDZIŃSKA II
6M. SP KOSZYCE MAŁE
7M. SP ZBYLITOWSKA GÓRA
8M. SP JODŁÓWKA WAŁKI