Zespół Szkolno - Przedszkolny w Porębie Radlnej

  • Kontakt

    Zespół Szkolno Przedszkolny
    w Porębie Radlnej

    Poręba Radlna 119

    33-112 Tarnowiec

  • Kalendarium

    Czwartek, 2020-10-22

    Imieniny: Haliszki, Lody

Nasze sukcesy 2019/2020

Konkursy (zawody) pozaszkolne rok szkolny 2018-2019

 

 

Październik

 

Halowa piłka nożna - półfinał gminny - Tarnowiec

Halowa piłka nożna - finał gminny - Koszyce Wielkie 4 miejsce

 

zawody piłki nożnej o "Puchar Tymbarku" – Tarnowiec 2 miejsce w gminie

 

Listopad

 

tenis stołowy drużynowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( kl 7,8,3gim.) - Wola Rzędzińska

2 miejsce w gminie Zabawa Martyna, Gębska Emilia

 

tenis stołowy drużynowy Igrzysk Dzieci (kl 4- 6) - Wola Rzędzińska

3 miejsce w gminie Mirek Kacper, Budzik Patryk

 

tenis stołowy indywidualny Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl 7,8,3gim.)

2 miejsce i 4 miejsce w gminie – Wola Rzędzińska

 

Półfinał powiatowy (8 gmin) - Wielka Wieś - Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl 7,8,3gim.)

3 miejsce Zabawa Martyna i 5 miejsce Gębska Emilia

 

Półfinał powiatowy (8 gmin) - Wielka Wieś - Igrzysk Dzieci 17 miejsce Kacper Mirek

 

Luty

 

Udział w zawodach gminnych w piłkę siatkową dziewcząt IMS - Tarnowiec

 

Marzec

 

Udział w zawodach gminnych w minipiłkę ręczną chłopców. - Koszyce Wielkie

 

Udział w zawodach gminnych w piłkę ręczną dziewcząt. IMS klas 7,8 i 3 gim – 4 miejsce w gminie – Koszyce Wielkie

 

Finał Rejonowy (4 powiaty) w tenisie stołowym indywidualnym Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl 7,8,3gim.) 4 miejsce Zabawa Martyna i 7 miejsce Gębska Emilia – awans do finału wojewódzkiego – Tarnów

 

Kwiecień

 

Udział w Finale Wojewódzkim w indywidualnym tenisie stołowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl 7,8,3gim.) – Limanowa.

Martyna Zabawa i Emilia Gębska znalazły się wśród najlepszych tenisistek stołowych województwa małopolskiego w którym rywalizowały z dziewczynami o rok starszymi (3gim). Miejsca naszych uczennic :

17 miejsce Gębska Emilia

32 miejsce Zabawa Martyna

 

Maj

 

Udział w zawodach gminnych w piłkę nożną. - 5 miejsce wgminie – Zbyltowska Góra

 

Udział w Finale Powiatowym w Drużynowych i Indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców - Tarnów

 

Wyniki indywidualne

 

3 miejsce w powiecie tarnowskim ur 2008 i mł - Czapkowicz Sara

6 miejsce w powiecie tarnowskim ur 2008 i mł - Tatar Nicola

5 miejsce w powiecie tarnowskim ur 2008 i mł – Seruś Michał

11 miejsce w powiecie tarnowskim ur 2008 i mł – Niemiec Kamil

6 miejsce w powiecie tarnowskim ur 2006 i mł - Yevhenii Dunaiev

6 miejsce w powiecie tarniowskim ur 2003 - 2005 – Zabawa Martyna

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

 

DZIEWCZĘTA CHŁOPCY

 

LP SZKOŁA SUMA pkt LP SZKOŁA SUMA pkt

1 Siemiechów 182 1 Radłów 164

2 Ciężkowice 149 2 Tuchów 145

3 ZSP Poręba Radlna 134 3 Wietrzychowice 136

4 Zakliczyn 123 4 Ciężkowice 135

5 Tuchów 94 5 Siemiechów 117

6 Radłów 56 6 ZSP Poręba Radlna 103

7 Pleśna 100

8 Zakliczyn 90