Zespół Szkolno Przedszkolny
w Porębie Radlnej
Poręba Radlna 119
33-112 Tarnowiec
Zespół Szkolno Przedszkolny
w Porębie Radlnej
Poręba Radlna 119
33-112 Tarnowiec
Czwartek, 2024-04-18
Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy
Konkursy (zawody) pozaszkolne rok szkolny 2018-2019
Październik
Halowa piłka nożna - półfinał gminny - Tarnowiec
Halowa piłka nożna - finał gminny - Koszyce Wielkie 4 miejsce
zawody piłki nożnej o "Puchar Tymbarku" – Tarnowiec 2 miejsce w gminie
Listopad
tenis stołowy drużynowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( kl 7,8,3gim.) - Wola Rzędzińska
2 miejsce w gminie Zabawa Martyna, Gębska Emilia
tenis stołowy drużynowy Igrzysk Dzieci (kl 4- 6) - Wola Rzędzińska
3 miejsce w gminie Mirek Kacper, Budzik Patryk
tenis stołowy indywidualny Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl 7,8,3gim.)
2 miejsce i 4 miejsce w gminie – Wola Rzędzińska
Półfinał powiatowy (8 gmin) - Wielka Wieś - Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl 7,8,3gim.)
3 miejsce Zabawa Martyna i 5 miejsce Gębska Emilia
Półfinał powiatowy (8 gmin) - Wielka Wieś - Igrzysk Dzieci 17 miejsce Kacper Mirek
Luty
Udział w zawodach gminnych w piłkę siatkową dziewcząt IMS - Tarnowiec
Marzec
Udział w zawodach gminnych w minipiłkę ręczną chłopców. - Koszyce Wielkie
Udział w zawodach gminnych w piłkę ręczną dziewcząt. IMS klas 7,8 i 3 gim – 4 miejsce w gminie – Koszyce Wielkie
Finał Rejonowy (4 powiaty) w tenisie stołowym indywidualnym Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl 7,8,3gim.) 4 miejsce Zabawa Martyna i 7 miejsce Gębska Emilia – awans do finału wojewódzkiego – Tarnów
Kwiecień
Udział w Finale Wojewódzkim w indywidualnym tenisie stołowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl 7,8,3gim.) – Limanowa.
Martyna Zabawa i Emilia Gębska znalazły się wśród najlepszych tenisistek stołowych województwa małopolskiego w którym rywalizowały z dziewczynami o rok starszymi (3gim). Miejsca naszych uczennic :
17 miejsce Gębska Emilia
32 miejsce Zabawa Martyna
Maj
Udział w zawodach gminnych w piłkę nożną. - 5 miejsce wgminie – Zbyltowska Góra
Udział w Finale Powiatowym w Drużynowych i Indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców - Tarnów
Wyniki indywidualne
3 miejsce w powiecie tarnowskim ur 2008 i mł - Czapkowicz Sara
6 miejsce w powiecie tarnowskim ur 2008 i mł - Tatar Nicola
5 miejsce w powiecie tarnowskim ur 2008 i mł – Seruś Michał
11 miejsce w powiecie tarnowskim ur 2008 i mł – Niemiec Kamil
6 miejsce w powiecie tarnowskim ur 2006 i mł - Yevhenii Dunaiev
6 miejsce w powiecie tarniowskim ur 2003 - 2005 – Zabawa Martyna
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
LP SZKOŁA SUMA pkt LP SZKOŁA SUMA pkt
1 Siemiechów 182 1 Radłów 164
2 Ciężkowice 149 2 Tuchów 145
3 ZSP Poręba Radlna 134 3 Wietrzychowice 136
4 Zakliczyn 123 4 Ciężkowice 135
5 Tuchów 94 5 Siemiechów 117
6 Radłów 56 6 ZSP Poręba Radlna 103
7 Pleśna 100
8 Zakliczyn 90