Zespół Szkolno - Przedszkolny w Porębie Radlnej

 • Kontakt

  Zespół Szkolno Przedszkolny
  w Porębie Radlnej

  Poręba Radlna 119

  33-112 Tarnowiec

 • Kalendarium

  Czwartek, 2020-10-22

  Imieniny: Haliszki, Lody

Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 12 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbył się Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego dla mieszkańców w kategorii Open.

 

Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy ,,Poręba Radlna”, który ufundował dwie nagrody główne oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Porębie Radlnej. W rywalizacji sportowej wzięło udział 17 uczestników.

Celem turnieju stała się popularyzacja tenisa stołowego oraz propagowanie aktywnosci fizycznej wśród młodych osób i dorosłych. Uczestnicy mogli w sposób aktywny spędzić sobotnie przedpołudnie, porozmawiać i sprawdzić swoje umiejętności. Zawody przeprowadził p. Rafał Jasiak, który również zorganizował ten turniej.

Trzech pierwszych zawodników otrzymało pamiatkowe medale. Ponadto dla sześciu najlepszych uczestników przygotowano pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki ufundowane przez firmę ,,Wes – Bud”, której gorąco dziękujemy za wsparcie. Na koniec zmagań wśród wszystkich uczestników zawodów – niezależnie od zajętego miejsca – wylosowano nagrody w postaci piłki Adidas, koszulki i drobnych upominków.

Słowa podziękowania należą się p. Rafałowi Jasiakowi za pomysł i przeprowadzenie zawodów oraz p. dyrektor zespołu Dorocie Puciłowskiej za umożliwienie zorganizowania turnieju.

 

Wyniki:

1 miejsce: Karol Szwalec

2 miejsce: Bartłomiej Wrona

3 miejsce: Martyna Zabawa

4 miejsce: Piotr Miecznik

5 miejsce: Mateusz Hońdo

6 miejsce: Emilia Gebska