Od 6 maja 2020 r. istnieje możliwość otwarcia przedszkola.

Od 6 maja 2020 r. istnieje możliwość otwarcia przedszkola.   W celu przygotowania placówki na przyjęcie dzieci zgodnie z wytycznymi GIS i Ministerstwo Zdrowia, prosimy  o przekazanie informacji do sekretariatu szkoły pod numerem kontaktowym: 14-679-51-15. Informujemy, że ze względu na obowiązujące wymogi sanitarne i ograniczenie liczebności grupy w pierwszej kolejności przyjmowania dzieci obojga rodziców pracujących zawodowo, którym pracodawca nie umożliwił pracy zdalnej i nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką nad dzieckiem w domu. Podejmując decyzję o chęci podjęcia opieką przedszkolną dziecka, prosimy o rozważenie:

- Czy w domu przebywa ktoś na kwarantannie lub izolacji?

- Czy w domu nie przebywa ktoś, kto czasowo przebywa za granicą, a ze względu na charakter pracy, nie jest objęty kwarantanną lub izolacją?

Wszelkie nasze działania wynikają z potrzeby zapewnienia dzieciom bezpiecznego pobytu na terenie placówki.