Zespół Szkolno - Przedszkolny w Porębie Radlnej

Środa, 2020-07-08

Imieniny: Arnolda, Edgara

Kochane Dzieci!

Kolejny tydzień już mija, macie za sobą spory kawałek czasu bez wspólnych zabaw na świetlicy i jestem przekonana, że brakuje ich Wam tak samo mocno jak mi. Myślę jednak, że możemy się pobawić także w inny sposób i spędzić czas atrakcyjnie z naszymi rodzinami.

Dziś proponuję Wam moi drodzy trzy różne ciekawe zabawy. Pierwsza to wykonanie własnej gry planszowej. Aby ją zrobić i zagrać razem ze mną, kliknijcie poniżej Plik 1. Jest to gra pt. „Marchewkowe Pole”. Jeśli zrobicie tę grę, bardzo proszę, zróbcie jej zdjęcia, a kiedy wrócimy już do szkoły, na pewno zagramy na Waszych planszach.

Druga propozycja to kwiatowe zabawy, czyli zagadki związane z kwiatami, praca plastyczna z bibuły oraz piknikowa krzyżówka. Aby skorzystać z mojej propozycji, kliknijcie w Plik 2 poniżej.

Trzeba propozycja to wyprawa w podwodny świat. Wykonamy rybki z papieru kolorowego i ciekawe małe akwarium. W Pliku 3 znajdziecie dokładną instrukcję wraz ze zdjęciami. Myślę, że bardzo się Wam ta propozycja spodoba i otrzymam od Was wiele zdjęć. Czekam z niecierpliwościąJ

Drodzy, w poniższych plikach znajdziecie też kącik taneczny z propozycjami dla Was w ramach zabaw ruchowych. Zatańczcie, zaśpiewajcie i nagrajcie wspaniałe pamiątkowe filmiki.

Bawcie się dobrze, do zobaczenia!

Buziaki, Pani Jowita