Szkolny radiowęzeł.

Nowy rok szkolny to także nowe inwestycje  w naszej szkole. Dzięki staraniom Pani Dyrektor uruchomiliśmy nowoczesny radiowęzeł, wyposażony w wysokiej jakości sprzęt audio. Umożliwia on transmisję audycji do wybranych stref: sal lekcyjnych, przedszkola, korytarzy szkolnych. Już pierwsze dni  w szkole pokazały że jest on niezastąpionym narzędziem do komunikowania się w czasach zagrożenia koronawirusem.

Radiowęzeł to także możliwość zaangażowania młodzieży w życie szkoły, dlatego uruchomiliśmy nabór na ,,młodych  redaktorów’’ do prowadzenia audycji muzycznych  podczas długich przerw. Kolejne nasze działanie to „muzyczna poczta” dzięki której uczniowie mają możliwość poprzez Internet zamówić w radiowęźle swoją ulubioną piosenkę