11 LISTOPADA w plakatach naszych uczniów

W tym roku obchodziliśmy 102 rocznicę odzyskania niepodległości. 11 listopada to dla nas Polaków jeden z najważniejszych dni – po 123 latach nieistnienia NASZA POLSKA znów znalazła się na mapach Europy, świata.

Niestety nie mogliśmy wspólnie celebrować tego święta: nie spotkaliśmy się na uroczystej akademii, ani nie zaśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego”. Pandemia COVID-19  wymusiła na nas liczne ograniczenia. Chcąc należycie upamiętnić ten dzień uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym konkursie na plakat propagujący lub uświetniający nasze Narodowe Święto Niepodległości. Pomysł, pochylenie się nad kartką, czy poświęcenie prywatnego czasu niech będzie świadectwem naszej ciągłej pamięci, nie tylko o samym wydarzeniu, ale też o tych, dzięki którym było to możliwe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii plakatów.