A może pilotem?

Już 22 kwietnia 2021 r. odbędą się II Lotniskowe Targi Zawodoznawcze, będące doskonałą okazją do poznania specyfiki zawodów związanych
z lotniskiem. To jedyna w Polsce okazja, by w jednym miejscu spotkać przedstawicieli różnych jednostek, poznać ich miejsca pracy, zakresy obowiązków, czy ścieżki karier konkretnych specjalizacji. Ponadto edycja w formie online pozwoli uczestnikom poznać lotnisko od wewnątrz,
a także zajrzeć do tych stref, do których zwykle nie mają dostępu. Swoją obecność potwierdzili już pracownicy jednostek, takich jak Polskie Linie Lotnicze LOT, Straż Graniczna, Służba Celno-Skarbowa, Agenci handlingowi oraz szerokie grono pracowników Kraków Airport.

Gorąco zachęcamy do udziału w II Lotniskowych Targach Zawodoznawczych. Tym razem, w związku z obowiązującymi obostrzeniami, targi odbędą się w wersji zdalnej. Wystarczy 22 kwietnia 2021 r. o g. 8.00 wejść na stronę YouTube Kraków Airport. Uczestnictwo w targach jest bezpłatne i nie wymaga żadnych rejestracji.

Zapraszamy!