Zespół Szkolno - Przedszkolny w Porębie Radlnej

 • Kontakt

  Zespół Szkolno Przedszkolny
  w Porębie Radlnej

  Poręba Radlna 119

  33-112 Tarnowiec

 • Kalendarium

  Sobota, 2021-02-27

  Imieniny: Gagrieli, Liwii

Zdalna Świetlica

 

 

Artykuły

 • Kochani!

   
  W dniu dzisiejszym przygotowałam dla Was gry i zabawy ruchowe o tematyce świątecznej. Możecie je przeprowadzić w domu oraz na świeżym powietrzu. Zaangażujcie koniecznie rodziców, rodzeństwo, a nawet dziadków! To właśnie wtedy zabawa sprawia wszystkim najwięcej radości.
  Czytaj Więcej o: Kochani!
 • Witajcie moi Mili!

  Na pewno wiecie, że słuchanie i tworzenie muzyki na instrumentach ma pozytywny wpływ na rozwój. Dzieci, które mają kontakt z muzyką, są lepszymi słuchaczami i więcej zapamiętują dźwięków. Nigdy nie jest za późno, aby zacząć słuchać muzyki albo nauczyć się gry na nowym instrumencie muzycznym. Zatem zapraszam Was do wspólnej, rodzinnej zabawy! 
   
   
  Czytaj Więcej o: Witajcie moi Mili!
 • Witajcie Dzieciaki!

   

                 Lubicie przygotowywać kartki na Święta? Mam nadzieję, że tak! Dziś wspólnie stworzymy piękne, świąteczne wzory. Zaangażujcie w to także Wasze rodzeństwo i rodziców. To już ostatni moment, by pomyśleć o wszystkich, którym chcecie złożyć życzenia bożonarodzeniowe. Wykonane samodzielnie kartki i napisane od serca miłe słowa sprawią...

  Czytaj Więcej o: Witajcie Dzieciaki!
 • Dzień dobry Dzieci!

   

       Przed świętami Bożego Narodzenia Mikołaj ma przed sobą jeszcze sporo pracy więc koniecznie musicie mu przy tym pomóc.  Zachęcam Was, abyście dziś podążyli śladem pomocników Świętego Mikołaja – elfów, skrzatów i reniferów. Zapraszam Was do wykonania interaktywnych zadań i zabaw z elfami w roli głównej.

   

   
  Czytaj Więcej o: Dzień dobry Dzieci!
 • Drogie Świetliki!

   

      Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami, dlatego przygotowałam dla was kilka inspiracji zimowo-świątecznych.

  Zachęcam do wykonania renifera z rolki po papierze toaletowym. Wystarczy tylko kilka kolorów papieru, rolka, klej w sztyfcie i ten przesympatyczny renifer będzie mógł stanąć pośród świątecznych dekoracji.

   

   

   

  Do przygotowanie renifera...

  Czytaj Więcej o: Drogie Świetliki!