Kontakt

Zespół Szkolno Przedszkolny  w Porębie Radlnej

Poręba Radlna 119

33-112 Tarnowiec

Kalendarium

Poniedziałek, 2020-05-25

Imieniny: Borysa, Magdy
Jesteś tutaj: Start / Zdalna Świetlica

Zdalna Świetlica

 

 

Artykuły

Kochane Dzieci!

2020-05-20

Kolejny tydzień już mija, macie za sobą spory kawałek czasu bez wspólnych zabaw na świetlicy i jestem przekonana, że brakuje ich Wam tak samo mocno jak mi. Myślę jednak, że możemy się pobawić także w inny sposób i spędzić czas atrakcyjnie z naszymi rodzinami.

Więcej o: Kochane Dzieci!

Dzień dobry w poniedziałek!

2020-05-19

Kochani, maj jest jednym z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wiosna w pełni, a przyroda raczy nas cudownymi widokami i zapachem kwitnących kwiatów. W ten piękny, majowy czas chciałabym Was zaprosić na spacer po łące. 

Więcej o: Dzień dobry w poniedziałek!

Witajcie w piątek!

2020-05-12

Kochani, w tym tygodniu mieliście już okazję wirtualnie spacerować po wrocławskim zoo. Dzisiaj zapraszam Was do wirtualnego zwiedzania Opolskiego Ogrodu Zoologicznego. Czeka tu na Was ekscytująca wycieczka po wszystkich kontynentach, gdzie będziecie mieli okazję poznać wiele gatunków zwierząt.

Więcej o: Witajcie w piątek!

Witajcie w czwartek!

2020-05-12

 Drogie Świetliczaki, dzisiaj pogoda nie zachęca nas do spacerowania na świeżym powietrzu, ale dodatkowa porcja deszczu na pewno przyda się roślinom. W tak pochmurny dzień warto sięgnąć po ciekawą książkę, ale zanim to zrobicie chciałabym Wam opowiedzieć kilka ciekawostek na temat książek.

Więcej o: Witajcie w czwartek!

Dzień dobry w środę!

2020-05-12

 Drogie dzieci, mam nadzieję, że wczoraj pozwiedzaliście muzea i poszerzyliście nieco Waszą wiedzę historyczną. Dzisiaj zabieram Was w wirtualną podróż do zoo. Przeżyjcie ciekawą przygodę i posłuchajcie ciekawych opowiadań na temat zwierząt mieszkających we wrocławskim zoo.

Więcej o: Dzień dobry w środę!

Dzień dobry we wtorek!

2020-05-12

Kochani czy chcielibyście wybrać się do muzeum? To prostsze niż myślicie! Zapraszam Was dzisiaj na wirtualny spacer po muzeach. Wystarczy kliknąć w linki!

Więcej o: Dzień dobry we wtorek!

Witajcie w poniedziałek!

2020-05-12

Ranek powitał nas słońcem, piękną pogodą i śpiewem ptaków. Aż chce się biegać i skakać. 
A zatem, zapraszam Was na dzisiejsze propozycje.

Więcej o: Witajcie w poniedziałek!

Drogie Dzieci!

2020-05-12

Kolejny tydzień już za nami. Za oknem pachną bzy, kwitną kwiaty, a słoneczko dodaje nam siły i energii. Mam nadzieję, że jesteście zdrowi i macie dobre humory. Dziś zapraszam Was na wiele ciekawych przygód.

Więcej o: Drogie Dzieci!

Witam moje drogie Świetliczki!

2020-05-06
 
Jak się dziś czujecie? Czy znajdziecie czas aby razem ze mną wyruszyć ku nowej przygodzie? Mam nadzieję, że tak. Dziś chciałabym abyście wysłuchali ciekawego audiobooka, mam dla Was kilka propozycji. Co to jest audiobook? Gdzie można go znaleźć i kiedy słuchać? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym linku. Zapraszam serdecznie!
Więcej o: Witam moje drogie Świetliczki!

Dzień dobry kochani,

2020-05-06
 
Czas biegnie tak szybko. Za nami święta majowe. Mam nadzieję, że wykorzystaliście ten czas na odpoczynek i naładowanie baterii. Dziś mam dla Was propozycje gry planszowej, tzw. Memory. Zajrzyjcie proszę do linku poniżej i zagrajcie dziś razem ze mną.

 

 
Więcej o: Dzień dobry kochani,