Zespół Szkolno - Przedszkolny w Porębie Radlnej

 • Kontakt

  Zespół Szkolno Przedszkolny
  w Porębie Radlnej

  Poręba Radlna 119

  33-112 Tarnowiec

 • Kalendarium

  Sobota, 2021-05-08

  Imieniny: Kornela, Lizy

Zdalny kącik porad pedagoga

Drodzy uczniowie,
Obecna sytuacja dotknęła nas wszystkich i spowodowała wiele zmian, do których wszyscy próbują się przyzwyczaić. Jest to normalne, że mamy trudności z zaakceptowaniem tych zmian, że odczuwamy teraz różne emocje. Możemy odczuwać strach czy smutek, możemy czuć się zagubieni, ale też możemy się śmiać i odczuwać radość, gdyż wciąż dzieje się wokół nas wiele dobrych rzeczy.
 
Z pewnością nie spodziewaliście się, że tak będziecie teraz spędzać czas, nie myśleliście,
że będziecie musieli poprzekładać spotkania z przyjaciółmi, odłożyć przyjęcia urodzinowe, wyjścia do kina. Pamiętajcie, że zostając w domu, odgrywacie również bardzo ważną rolę
i pomagacie wszystkim, którzy aktywnie pracują, żeby sytuacja wróciła do normalności oraz tym, którzy świadczą podstawowe usługi warunkujące dzisiejsze funkcjonowanie.
Wiele zmieniło się, ale chcę Was zapewnić, że tak jak wcześniej drzwi do mojego gabinetu
są dla Was otwarte, teraz w formie on line. 
 
Nie ukrywam, że brakuje mi wspólnych spotkań z Wami i rozmów. Zachęcam Was do kontaktu ze mną w różnych sprawach nie tylko dotyczących obecnej sytuacji, problemów, z którymi
się mierzycie ale także radości, które przeżywacie.
 
Możecie do mnie pisać na adres mailowy zabkowska.kasia@wp.pl oraz za pośrednictwem e-dziennika. Zapewniam Was, że odpowiem na każdego maila. 
 
Pozdrawiam Was serdecznie,
pedagog szkolny
Katarzyna Ząbkowska

 

Artykuły