Dzień Mamy klasy 1-3

,,Nie ma jak u mamy - cichy kąt, ciepły piec, Nie ma jak u mamy - kto nie wierzy, robi błąd! ”
Dnia 3maja 2022 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Zebranych gości powitała Pani Dyrektor życząc wszystkim udanej zabawy. Uczniowie klas1-3 pod kierunkiem Pań: Barbary Dymon, Marii Kudrańskej i Iwony Kargól przygotowali okolicznościową część artystyczną. Wzruszające cytaty i piosenki przypomniały wszystkim o tym ważnym dniu, o roli Matki w życiu każdego z nas. Część artystyczną zakończył występ szkolnego zespołu muzycznego ,,Nutki” prowadzonego przez Panią mgr Krystynę Olszówkę – Łępę. Podczas wręczania kwiatów i własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Po części oficjalnej zebrani goście poczęstowali się przygotowanymi słodkościami. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach, filmikach – dzięki czemu ta niecodzienna atmosfera zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.
Życzymy naszym drogim Mamom dużo szczęścia, zdrowia oraz zadowolenia ze swych pociech.

Barbara Dymon