Uroczystości szkolne w Dniu Edukacji Narodowej

14 października  to był bardzo ważny dzień dla uczniów klasy pierwszej, którzy przystąpili do ,,pasowania” na uczniów naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęli uczniowie klasy drugiej wierszem, piosenkami  oraz życzeniami dla nauczycieli i pracowników szkoły  z okazji przypadającego w tym dniu Święta  Edukacji Narodowej. Dzieci z oddziału przedszkolnego również przygotowały krótki występ z okazji DEN, gdzie w końcowej części wprowadziły nas w uroczystość pasowania.  Dla wszystkich zgromadzonych wystąpili też uczniowie klasy trzeciej, prezentując  układ choreograficzny do piosenki ,,Abecadło”

Na koniec wystąpili uczniowie klasy I , którzy zadeklarowali w wierszach i piosenkach gotowość do złożenia ,,ślubów” i wstąpienia w szereg społeczności szkolnej. W ostatniej części uroczystości  dzieci potwierdziły odciskiem palca wskazującego ,że są już prawdziwymi uczniami naszej szkoły. Rodzice dzieci przygotowali dla nich pyszny tort oraz słodkie prezenty.