Uroczystość z okazji Dnia Mamy

Dzień Mamy jest jednym z najpiękniejszych dniem w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 6 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Bogatą część artystyczną otworzyło przedstawienie przygotowane przez uczniów klas I-III "Wszystko dziś dla mamy" oraz " Kopciuszek". Następnie rodzice wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu dzieci z przedszkola. Po występach rodzice otrzymali upominki od swoich pociech. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze. Na pewno zapadnie długo w pamięci nie tylko dzieci ale również rodziców.