Finał Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi"

Nikodem Tendera, uczeń klasy III w FINALE XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi".
   Dnia 04.12.2023r. w Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbyły się eliminacje rejonowe XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy trzeciej: Nikodem Tendera i Krzysztof Czermak, którzy bardzo pięknie, pewnie i swobodnie recytowali przygotowane wiersze. Cieszymy się, że uczeń Nikodem Tendera zdobył II miejsce, a tym samym zakwalifikował się do eliminacji finałowych - ogólnopolskich, które odbędą się w Kopalni Soli Bochnia. Gratulujemy zwycięzcy Nikodemowi, a także Krzysztofowi Czermakowi za solidne zaangażowanie się i udział w konkursie.
Uczniów do konkursu przygotowała p. Barbara Dymon.