Zabawa karnawałowa w klasach I-III

Tegoroczna zabawa karnawałowa klas I-III wzbudziła u dzieci naszej szkoły wiele radości. Udekorowana sala gimnastyczna w girlandy, balony i serca stworzyła wspaniały klimat. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje, które umożliwiły uczniom wcielenie się w ulubione postaci z bajek. Można było spotkać królewny, księżniczki, kowboja, a nawet piękną gejszę. Przy skocznej muzyce dzieci tworzyły pociągi, korowody, kółeczka I tańce w parach. Nasi wychowankowie mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach, których zwycięscy nagradzani byli słodyczami. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały ,,salę balową”. Wszyscy ten czas spędzili miło, a wspólna zabawa przyniosła dużo zadowolenia, radości i uśmiechu. Uczniowie wraz z opiekunami dziękują Radzie Rodziców za pyszną pizzę, a rodzicom poszczególnych klas za przygotowanie poczęstunku.