Lekcja wiedzy pożarniczej

Praktyczna lekcja wiedzy pożarniczej, pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu OSP Poręba Radlna!
   Piotr Podstawski druh opiekun MDP PR wraz z dh Pawłem Podstawskim, dh Adrianem Halskim, dh Kamilem Bodą przeprowadzili dla uczniów naszej szkoły szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zachowania się podczas niebezpiecznych sytuacji.
   Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przedstawiła zalety uczestniczenia w działaniach OSP. Druhowie przygotowali pokaz aparatu ochronnego dróg oddechowych oraz działania kamery termowizyjnej. Uczniowie odpowiadali na pytania o podstawowe zachowania w przypadku wystąpienia pożarów, odgrywali scenki. Uczniowie szkoły wzięli udział w etapie szkolnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej.
   Dziękujemy serdecznie za prelekcję, pokazy i owocną współpracę z OSP Poręba Radlna. Na Druhów OSP Poręba Radlna zawsze możemy liczyć! Dziękujemy!