Erasmus+ - Hiszpania, Dzień III

Poniedziałek rozpoczął się pracowicie. Po śniadaniu dzieci wraz z nauczycielami udali się na zwiedzanie szkoły w Pinos Puente. Uczestnicy projektu mogli obserwować lekcje, nawiązać nowe przyjaźnie z uczniami hiszpańskimi. Następnie każda drużyna przedstawiła prezentację o swojej szkole i miejscowości, a także prezentację dotyczącą przepisów na tradycyjne dania w Polsce, Portugalii, Francji i Hiszpanii. Po zajęciach była degustacja tradycyjnych przekąsek i czas wolny na grę w piłkę oraz rozmowy w kręgach znajomych. Po południu dzieci udały się na posiłek do rodzin goszczących, a potem na wspólny spacer po Granadzie. Już dziś nawiązały się pierwsze przyjaźnie, które na pewno zaowocują pięknymi wspomnieniami.