Apel BHP

Szczęśliwie wszyscy nasi uczniowie wrócili do szkoły z wakacji cali i zdrowi. W trosce o utrzymanie takiego stanu rzeczy, w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego p. Katarzyna Szewczyk i p. Rafał Jasiak przeprowadzili pogadankę nt. bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, zwłaszcza w drodze do i ze szkoły. Zostały omówione najważniejsze przepisy i znaki drogowe dotyczące pieszych uczestników ruchu drogowego, a także rowerzystów. Przedstawiono uczniom graficzną prezentację zachowań właściwych i niewłaściwych. Zwrócono również uwagę na zachowanie ostrożności w kontaktach z obcymi ludźmi. Z kolei Pani Dyrektor Dorota Puciłowska omówiła najważniejsze punktu regulaminu zachowania uczniów, przypomniała o bezpiecznym zachowaniu się na terenie szkoły oraz o konieczności uwrażliwienia się na potrzeby innych w codziennych, szkolnych kontaktach tak, aby wszyscy uczniowie czuli się bezpiecznie i komfortowo w naszej szkole.

Mamy nadzieję, że zarówno droga do szkoły, jak i pobyt w szkole będą cały rok bezpieczne!