Festyny rodzinne

Nasza szkoła chętnie wspiera najróżniejsze inicjatywy służące integracji lokalnej społeczności. Dlatego co roku aktywnie uczestniczy w takich przedsięwzięciach  jak festyny rodzinne. Pani Dyrektor Dorota Puciłowska wraz z nauczycielami dbają o to, by szkoła zaprezentowała się godnie i atrakcyjnie. Podobnie było na tegorocznych lipcowych festynach rodzinnych  w Nowodworzu oraz w Radlnej. Podczas obu imprez na scenie pięknie zaprezentowały się przedszkolaki i uczennice z wokalnymi popisami. Podczas takich imprez odbywa się też, ciesząca się wielką popularnością, loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Jak co roku nie zabrakło też akcji „Fundator książki”, podczas której uczestnicy mogli podarować bibliotece znajdującej się w szkole podstawowej w Porębie Radlnej książki. Podczas tegorocznych festynów szkoła otrzymała ponad sto egzemplarzy lektur, bajek, baśni i innych książek, które pachnąc jeszcze świeżą farbą drukarską czekają już na swoich najmłodszych i trochę starszych czytelników. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom.