Wycieczka uczniów z klasy 1 i 3 ….

Dnia 15.06.2022r. uczniowie klas I i III wybrali się do Tarnowa do Leroy Merlin na warsztaty ,,Dzieciaki Sadzeniaki”. Jej celem było uczenie dzieci pielęgnacji roślin i rozbudzanie w nich zainteresowań przyrodą. Następnie pojechaliśmy na Stację PKP do Galerii Panorama na lekcję muzealną "Kolej Galicyjska ". Spotkanie rozpoczęło się krótką prelekcją ukazującą rozwój kolei w Polsce oraz zasady bezpieczeństwa na dworcu i w pociągu. Następnie dzieci wykorzystały zdobytą wiedzę podczas gry „Budujemy kolej galicyjską”. Kończąc naszą wyprawę przejechaliśmy pociągiem z Tarnowa do miejscowości Łowczówek- Pleśna. W drodze powrotnej wstąpiliśmy na pyszne lody. Dzieci wróciły z wycieczki zadowolone i pełne wrażeń.

Dziękujemy Rodzicom - Pani Joannie Jacher i Panu Marcinowi Gawełczykowi za pomoc w zorganizowaniu wspaniałej wycieczki.

Barbara Dymon