Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

"Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna". ks. J. Twardowski
Nadszedł, upragniony przez uczniów, koniec roku szkolnego. Całą gromadą szkolną, z Panią Dyrektor oraz pocztem sztandarowym na czele, poszliśmy do kościoła na uroczystą mszę św. Następnie spotkaliśmy się w sali gimnastycznej szkoły, aby podsumować mijający rok szkolny 2022/2023. Dyr. szkoły p. Krystyna Olszówka-Łępa powitała gości: p. Wojciecha Hońdo, naczelnika OSP Poręba Radlna i sołtysa wsi, p. Piotra Podstawskiego z-cę naczelnika OSP, opiekuna młodzieży w OSP, p. J. Skórkę, radnego Gminy Tarnów, przedstawiciela KGW, p. Witolda Serusia reprezentującego chór Cante oraz wszystkich szanownych rodziców.
Po czym nastąpił ceremoniał przekazania opieki nad Sztandarem klasom młodszym. Dyrektor szkoły przedstawiła liczne osiągnięcia uczniów, pogratulowała uczniom świadectw z wyróżnieniem, podziękowała rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za pracę w ciągu całego roku szkolnego. Uczniom- młodszym druhom- kierownictwo OSP wręczyło medale i statuetkę za zdobycie III miejsca w Gminnych Zawodach Pożarniczych. Następnie uczniowie udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami, aby otrzymać świadectwa oraz życzenia wspaniałych, ale i bezpiecznych wakacji.