Remonty

Tegoroczne wakacje okazały się dla naszej szkoły inne niż zwykle. Podczas gdy uczniowie odpoczywali, budynek zmieniał się w związku z nowymi potrzebami w tym zakresie. Dzięki staraniom Pani Dyrektor Doroty Puciłowskiej nasza szkoła od 1 września 2018 r. będzie funkcjonować już nie jako szkoła podstawowa, ale Zespół Szkolno – Przedszkolny, w skład którego wejdzie szkoła podstawowa i przedszkole z dwoma oddziałami dla dzieci w wieku 3 i 4 lat oraz  5i 6 – latków. Stąd też konieczność przystosowania placówki do nowych zadań. Już pierwszego dnia wakacji rozpoczęły się przygotowania do remontu klas. Przez cały lipiec i sierpień trwały remonty mające na celu przygotowanie pomieszczeń dla potrzeb przedszkola, które zyskało drugą salę dla nowego oddziału dzieci 3 i 4 letnich, przeprowadzono też remont łazienki przeznaczonej dla przedszkolaków. Kolejną salę przygotowano na pierwszym piętrze dla klasy I. Nowy wygląd i miejsce zyskała też pracownia języków obcych, którą ulokowano na drugim piętrze w pomieszczeniu dawnej świetlicy. Był to czas bardzo pracowity, ale dzięki zaangażowaniu Pani Dyrektor, pracowników i rodziców, którzy pomagali w różnych pracach, szkoła została przygotowana na rozpoczęcie roku szkolnego w warunkach najbardziej dogodnych i bezpiecznych  dla uczniów.

.