Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej

14 października świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku gminne obchody tego święta odbyły się w Niepublicznym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jodłówce-Wałkach, W uroczystości udział wzięli przedstawiciele samorządu gminy Tarnów, dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy gminnych placówek oświatowych, poczty sztandarowe oraz zaproszeni goście.

Podczas tego wydarzenia co roku Wójt Gminy Tarnów przyznaje nauczycielom i pracownikom oświaty nagrody za szczególne osiągnięcia i rzetelną pracę. Nasza placówka również została doceniona. Nagrody Wójta Gminy Tarnów otrzymały: Pani Dyrektor Dorota Puciłowska oraz Panie Katarzyna Szewczyk, Monika Horecka i Magdalena Jania.

Całą uroczystość uświetnił występ uczniów szkoły w Jodłówce-Wałkach, którzy w przedstawieniu „Wzruszająca lekcja historii” przypomnieli najważniejsze chwile z historii Polski.