Zespół Szkolno - Przedszkolny w Porębie Radlnej

Środa, 2020-07-08

Imieniny: Arnolda, Edgara

Drogie Dzieci!

Kolejny tydzień już za nami. Za oknem pachną bzy, kwitną kwiaty, a słoneczko dodaje nam siły i energii. Mam nadzieję, że jesteście zdrowi i macie dobre humory. Dziś zapraszam Was na wiele ciekawych przygód.

W biuletynie poniżej znajdziecie różne zabawy ruchowe, np. skoki na skakance, domową koszykówkę czy zabawę w nieuchwytne skarpetki. Czekają też na Was inspiracje plastyczno-techniczne, np. projekt na ulubione zwierzątko, praca pt. „Wiosenne porządki”, kwiaty z plasteliny
i kilka innych propozycji, które na pewno przypadną Wam do gustu. Proponuję też kilka zadań logiczno-strategicznych takich jak gra planszowa, koło fortuny, spotkanie z Ekobohaterem, krzyżowka, eksperymenty i rebusy. Zajrzyjcie do biuletynu i bawcie się dobrze. Mam nadzieję, że otrzymam zdjęcia Waszych aktywności oraz prac plastycznych. Czekam z niecierpliwościąJ Do usłyszenia wkrótce!

Pani Jowita