Ferie inne niż co roku!!

Kochani, już niedługo ferie zimowe. Ze względu na panującą pandemię Cowid-19 będą one miały trochę inny charakter. Pomimo  wielu obostrzeń, pamiętajmy o przestrzeganiu bezpieczeństwa  podczas  zabaw na podwórku, na śniegu i lodzie. Wybierajcie bezpieczne miejsca do zabawy – z dala od ulic, mostów. Podczas poruszania się po drogach publicznych po zmroku, proszę Was o zachowanie szczególnej ostrożności i pamiętajcie, że noszenie odblasków wpływa na poprawę bezpieczeństwa. Dzieci, które pozostają w domach muszą pamiętać o konieczności zamykania drzwi od wewnątrz . W czasie nieobecności  rodziców lub opiekunów nie wpuszczajcie nikogo do domu, bez względu na to, za kogo się podaje. Z uwagi na to, iż w obecnym okresie bardzo dużo czasu spędzacie przed ekranami komputerów czy telefonami  przypominam Wam o  zagrożeniach, które mogą być związane z niewłaściwym korzystaniem z Internetu. Cały czas pamiętajcie o zasadach zdrowego stylu życia, odżywiana oraz o zachowaniu podstawowych zasad higienicznych, które pomogą uchronić Was przed zachorowaniem.
Na koniec  życzę wszystkim uczniom  bezpiecznych i udanych ferii, dobrego humoru, uśmiechu od ucha do ucha i dużo śniegu ;)

Koordynator  ds.BHP