Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/22

Szanowni Uczniowie, Nauczyciele, RodzicePracownicy administracji i obsługi!   Z okazji nowego roku szkolnego 2021/2022 życzę wszystkim nauczycielom wiele zadowolenia, satysfakcji  i spełnienia oczekiwań z wykonywanej pracy dydaktyczno – wychowawczej. Drodzy uczniowie, życzę Wam sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oceniajcie otaczającą Was rzeczywistość przez pryzmat swojej wrażliwości, ciekawości   i fascynacji. Niech osiąganie wyznaczonych celów daje Wam wiele radości i będzie inspiracją do dalszych działań i przyniesie jak najlepsze wyniki.

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazuję również wszystkim rodzicom.  Liczę na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

Całej społeczności szkolnej życzę, aby rok szkolny 2021/2022 był spokojny i bezpieczny!

Inaugurując nowy rok szkolny, patrzę z  nadzieją w przyszłość, licząc, że nadchodzące miesiące nie przyniosą niespodziewanych trudności.

Wszystkim Państwu jeszcze raz życzę udanego roku szkolnego, entuzjazmu i zapału do pracy, odkrywania na nowo swoich pasji oraz samych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
                                                                                                                                                mgr Krystyna Olszówka-Łępa