Zajęcia plastyczne

W naszej świetlicy zajęcia plastyczne odbywają się przynajmniej dwa razy w tygodniu. Są one okazją do twórczego spędzania czasu i jednocześnie świetną zabawą. Pozwalają one dzieciom na ćwiczenia zdolności manualnych, rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz twórcze myślenie.

Juz od początku grudnia, gdy śnieg jeszcze nie padał, to w naszej świetlicy już dawno zagościła zima. Dzieci, które popołudnia spędzają na świetlicy, są ostatnio bardzo pochłonięte pracą nad różnymi zadaniami plastycznymi. W związku ze zmieniającą się porą roku i zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, zmienił się także wystrój świetlicy - w oknach pojawiły się zimowe dekoracje, a na tablicach piękne prace plastyczne, które również zostały wyeksponowane na dolnym korytarzu. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Katarzyna Ząbkowska

Ewa Marszałkiewicz